Yükleniyor...
İçeriğe atla
China International Furniture Fair (CIFF)

China International Furniture Fair (CIFF)

Yayımlama: 22.09.2017 02:21:00 (TSİ)

Bu yıl kırkıncısı düzenlenen China International Furniture Fair (CIFF) Çin/Şangay’da gerçekleştirilmiştir. Söz konusu fuar bir yıl Guanzu bir yıl Şangay’da düzenlenmekte olup, Çin’in en büyük mobilya fuarıdır. Anılan fuara milli katılım çerçevesinde altı yerli firma katılım sağlamıştır. Milli katılım haricinde katılım olmamıştır. Milli katılım çerçevesinde katılım sağlayan firmaların tamamı ülkemizin temsiline katkıda bulunacak ürünler teşhir etmiş ve standlarının dekorasyonuna gerekli özeni göstermiştir.

 

Yoğun ilgi gören fuarda yerli ziyaretçiler toplam ziyaretçi sayısının yüzde 80- 85 ini oluşturmuştur. Fuarın gerçekleştirildiği Shanghai İnternational Convention Center ulaşım açısından gayet elverişli bir yerde bulunmaktadır. Söz konusu fuar alanına metro, otobüs, ücretsiz servis vb. ulaşım araçları ile kolayca ulaşılabilmekte olup, metronun çıkışı direk fuar alanına açılmaktadır. Fuar alanında milli katılım kapsamında verilen stand alanı yeterli, konumu kolay ulaşılabilir bir lokasyonunda yer almıştır.

 

Türk firmalarına yoğun bir ilgi gösterilmiş olan fuarda Türk Milli Standı tasarımı ve kalitesi ile öne çıkmış, pavilyonda yer alan info standımızda ise ülkemiz ve ülkemiz mobilya sektörüne ilişkin video görseli oynatılmış ve basılı dokümanlar sergilenmiştir.